Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

Demo-või reaalse kauplemiskonto avamine MetaTrader 5 platvormil

Lugemise aeg: 5 minutit

Olete huvitatud MetaTrader 5 konto avamisest? Siit artiklist saate teada kogu vajaliku info, kuidas alustada kauplemist MetaTrader 5 kauplemiskontol. Vaatleme ka demokonto loomist ja jagame lisaks muid kasulikke näpunäiteid kauplemise alustamiseks, näiteks deposiidi ja väljamakse tegemist.

Kuidas MetaTraderis kontot luua

Kauplemise alustamiseks MetaTrader 5 platvormil on kolm etappi:

 • MT5 kauplemisplatvormi installimine teie valitud seadmesse
 • Kasutajaks registreerumine
 • Kauplemiskonto autoriseerimine MT5 platvormil.

Võtame need kolm etappi põhjalikuma vaatluse alla.

MetaTrader 5

MetaTrader 5 seadistamine

MetaTrader 5 kauplemisplatvormil demo-või reaalse kauplemiskonto loomiseks tuleb esmalt installida tarkvara.

Admiral Marketsi kodulehelt MetaTrader 5 lehelt saate alla laadida just enda seadmele sobiva tarkvaralahenduse. Arvutitele on olemas eraldi versioonid PC ja Maci jaoks, mobiilseadmetele Androidi ja iOS lahendused.

Kui kasutate PC-d, käivitage .exe fail ja järgige instruktsioone.

MetaTrader 5 esmakordsel avamisel tehke serveri valik, nagu alloleval pildil:

Allikas: MetaTrader 5 platvorm, Jaanuar 2018

Kui olete valinud AdmiralUK-MT5 serveri ja vajutate Next, avaneb teile järgmine aken:

Allikas: MetaTrader 5 platvorm, Jaanuar 2018

Sisselogimiseks on teil vaja demo- või reaalset kauplemiskontot. Nüüd oleme jõudnud järgmisesse etappi, mis selgitab reaalse MetaTrader 5 kauplemiskonto avamise protsessi.

Reaalse kauplemiskonto avamine MetaTrader 5 platvormil

Nüüdseks on teil MetaTraderi platvorm alla laetud ja järgmiseks sammuks on konto avamine maakleri juures. Selleks minge Alusta Kauplemist lehele ja avage reaalne kauplemiskonto. Sisestage vajalikud andmed ning peagi avame teile konto MetaTrader 5 platvormi kasutamiseks.

Enne reaalsel kontol kauplemise alustamist soovitame praktiseerida testkontol. Demokonto avamine ei erine väga reaalse kauplemiskonto avamisest, esitada tuleb vähem andmeid. Järgmises lõigus vaatleme demokonto avamist detailsemalt.

Demokonto loomine MetaTrader 5-l

Demokontol kauplemine on suurepärane võimalus MetaTrader 5 tundmaõppimiseks. Kauplemine toimub virtuaalse rahaga, mis tähendab, et saate vabalt katsetada erinevaid kauplemisstrateegiad teadmisega, et õppimise käigus te raha ei kaota. Saate kaubelda erinevate finantsinstrumentidega reaalsete turuhindadega. Kui soovite kaubelda Euroopa indeksite, valuutade või naftaga, saate seda teha ühel ja samal demokontol.

Aegajalt tekib väärarvamus, et MetaTrader 5 demokonto vajab eraldi allalaadimist, kuid tegelikkuses on olemas vaid üks MT5 tarkvara, mis sobib nii demo-kui reaalsele kontole. Demokonto loomine on eraldi protsess, mis ei vaja lisa-allalaadimisi.

Ülalpool nägite sisselogimise akent, mis tekib esmakordsel platvormi käivitamisel. Sel pildil näete üht võimalust uue demokonto loomiseks MetaTrader 5-s. Saate teha valiku logides sisse olemasolevale kauplemiskontole või luua uus demokonto. Selle dialoogiaknani jõuate MetaTrader 5 platvormil klikkides File – Log in to Trade Account.

Sellel valikul klikkime ei loo automaatselt demokontot. See viib teid edasi meie Kaupleja Kabinetti, kus saate avada Forexi demokonto MetaTrader 5-l kauplemiseks.

Esmalt on vajalik registreerimine ning seejärel Kaupleja Kabinetti sisselogimine. Kui olete sisse loginud, valige Accounts – Open Demo Account. Type väljal valige rippmenüüst Admiral MT5 nagu alloleval pildil:

Allikas: Admiral Markets koduleht, Jaanuar 2018

Täitke vorm ning klikkige nupule Open a Demo Account, misjärel avatakse teile automaatselt demokonto. Järgmisena vaatleme, kuidas alustada testkonto kasutamist ja see tähendab konto autoriseerimist MetaTrader 5 kauplemisplatvormil.

MetaTrader 5 konto autoriseerimine

Peale demo-või reaalse kauplemiskonto avamist saadame teile autoriseerimise andmed, milleks on:

 • Konto ID
 • Peamine parool
 • Investori parool
 • Serveri andmed

Esimesed kaks on teie unikaalsed sisselogimise andmed. Investori parool võimaldab teie kontole sisse logida ainult vaatlemise eesmärgil. Serveri andmed on vajalikud MetaTrader 5 sidumiseks serveriga teie konto tuvastamiseks.

Valige File – Log in to Trade Account.

Allikas: MetaTrader 5 platvorm, Jaanuar 2018

Kontrollige, et serveri valikus oleks teile maakleri poolt saadetud serveri andmed. Sisestage oma konto ID Login väljale ja peamine parool Password väljale ning klikkige OK, et autoriseerimise protsess lõpule viia.

Kui olete sisse logitud, näete oma konto andmeid Navigator aknas ekraani vasakus servas.

MetaTrader 5 Supreme Edition

MetaTrader 5 konto avamisega saate ligipääsu põhilistele indikaatoritele. Kui soovite valikut laiendada, siis siit saate neid juurde soetada. Alternatiivina võite alla laadida MetaTrader Supreme Edition lisarakenduse, mis on tasuta ning annab teile ligipääsud parimatele indikaatoritele, mis on turul saada. MTSE on välja arendatud turu professionaalide poolt, mis pakub parimaid lisafunktsioone MT5 platvormile.

MetaTrader Supreme Edition


Deposiidi tegemine MetaTrader 5 kontole

Ilmselgelt on kauplemiseks vaja kontole raha kanda. See on sama lihtne kui kontolt väljamakse tegemine. Logige sisse Kaupleja Kabinetti ja valige Money Operations:

Allikas: Admiral Markets koduleht, Jaanuar 2018

MetaTrader 5 indikaatorid

Loodame, et see artikkel oli MetaTrader 5 konto avamisel abiks. Loomulikult on konto avamine alles esimene samm teie kauplemise teekonnal. Kui teil on huvi MetaTrader 5 indokaatorite või teiste tööriistade vastu ja soovite saada edukaks kauplejaks, siis soovitame lugeda järgmisi artikleid:

Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.