Finantsjärelevalve

Mis muutub finantsjärelevalve vahetamisel?

Admiral Markets UK tegevust reguleerib Financial Conduct Authority (FCA). Reg № 595450.

Admiral Markets AS tegevust reguleerib Eesti Finantsinspektsioon (EFSA): Tegevusloa № 4.1-1/46.

Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.

Tänan, sain aru
fca
efsa

Pro.Cashback

Liituge Pro.Cashback lojaalsusprogrammiga!

Our AM.Cashback loyalty programme rewards you as you trade! Your account will be automatically credited with an amount based on your trading volume, every month. No need to claim your reward or perform any specific action: just trade and enjoy your reward!

Mida enam rahalisi vahendeid on Teie kontodel, seda paremad võimalused on Teil tulusaks kauplemiseks maailma suurimal ja likviidseimal finantsturul!

See lojaalsusprogramm on ette nähtud vaid professionaalsetele klientidele. Kui soovite teada, kas Te kvalifitseerute professionaalseks kliendiks, siis tutvuge esmalt tava-ja professionaalsete kauplemistingimustega ja seejärel külastage Admiral Markets Pro lehte täpsema info saamiseks.

Tingimused

  • Pro.Cashback on osa meie Admiral Markets Pro pakkumisest ning saadaval vaid professionaalsetele klientidele.
  • Tagasimakse määr on 1 USD miljoni dollari kohta arvestuslikust mahust.
  • Kogute boonust Admiral.Markets, Admiral.MT5 ja Admiral.Prime kontodel kaubeldes.
  • Boonust arvutatakse igakuise kauplemise mahu järgi vastavalt suletud positsioonidele.
  • Te ei pea esitama eraldi taotlust boonuse väljamaksmiseks - boonused kantakse automaatselt Teie kontodele iga kuu esimesel kuupäeval.
  • Boonuse arvutamisel ei lähe arvesse: positsioonid, mis on avatud vähem kui 15 minutit; positsioonid, mille kaubeldava instrumendi kasumi/kahjumi väärtus on väiksem kui kahekordne keskmine kursivahe; positsioonid üksiku aktsia CFD-ga või börsifondi CFD-ga.
  • Puudub minimaalne väljamakse suurus ja minimaalne kauplemise maht kuus.

Liituge Admiral Marketsiga

Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.