Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa
Riskihoiatus: Kauplemisel valuutade ja CFD-dega kaasneb märkimisväärne risk ning kahjumi kogusumma võib ületada esialgset sissemakset. Admiral Markets UK Ltd soovitab enne teenuse kasutamist konsulteerida asjatundjaga, et mõista riske, mis kaasnevad valuutade ja CFD-dega kauplemisel, samuti tagatise ja võimendusega seotud riske. Lisaks sellele soovitame uurida põhiteabedokumente, et mõista meie poolt pakutavate toodete laadi, riske, kulusid, võimalikke kasumeid ja kaotusi.

Registreerimine õnnestus!

Täname Teid!

Now, let`s examine what has just happened and what are your next steps.

 • We have created a "Trader`s Room" account for you. Trader`s Room is a "boring" but important place where you can manage your trading accounts of all types, validate your personal information, and manage your deposits & withdrawals.
 • We have also created a demo trading account for you with a virtual balance of 10,000 EUR. Now, this is much more exciting!

To start trading on your demo account, follow those steps:

Download & Install MT4

1 Download & Install MT4

It all starts with the software. The links below will help you install our trading terminal.
Check your email

2 Check your email

We have sent you an email containing your trading account credentials and a link to a download.
Login to MetaTrader 4

3 Login to MetaTrader 4

Run the trading platform and login by entering the details you received via this email. Select AdmiralMarkets-Demo2 as your trading server.
Place your first order!

4 Place your first order!

Once you logged into your account and see the chart, click "New Order" (or hit F9 on keyboard) to make your first trade by going long (Buy) or short (Sell) on a currency pair.
Great!

Your first order is placed. After this, some things you should consider doing are:


Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.