Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • FSCS kaitse
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
 • Võimendus kuni:
  1:30 tavaklientidele,
  1:500 professionaalsetele klientidele
 • Guarantee Fund
 • Negatiivse kontojäägi kaitse
JÄTKA
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.
Finantsjärelevalve fca efsa

Kauplemiskontode tüübid

Admiral Markets pakub häid tingimusi kauplemiseks nii alustavatele kui ka edasijõudnud kauplejatele. Vali sobiv kontotüüp ning alusta finantsturgudel kauplemist juba täna!

Valige kauplemistingimused


Märkused

 1. Metallide, indeksite, indeksite futuuride, aktsiate, võlakirjade ja krüptorahade CFD-de tingimused on välja toodud  instrumentide spetsifikatsioonis.
 2. Tavaklientidele kohalduvad kindlaksmääratud võimendusmäärad. Professionaalsetele klientidele kehtivad mitmetasandilised marginaalid. Konkreetne võimendusmäär valuutapaaridel ja teatud tüüpi CFD-d puhul sõltub eeldatavast positsiooni väärtusest nagu on ette nähtud  Tagatisnõuded.
 3. Tavaklientidele kohalduvad kindlaksmääratud võimendusmäärad. Professionaalsetele klientidele kehtivad mitmetasandilised marginaalid. Konkreetne võimendusmäär valuutapaaridel ja teatud tüüpi CFD-d puhul sõltub eeldatavast positsiooni väärtusest nagu on ette nähtud  Tagatisnõuded.
 4. Tasu arvestatakse eraldi nii tehingu avamiselt kui ka sulgemiselt. Kogu tehingu tasu (avamine + sulgemine) on võrdne kahekordse komisjonitasuga, mis võetakse kontolt maha tehingu avamisel. Arvutuskäigu näited on välja toodud  Komisjonitasu.
 5. Komisjonitasu on näidatud ühe tehingu kohta ja arvestatakse tehingupõhiselt, s.t. iga kord, kui on toimunud vara ost või müük. Palun loe komisjonitasude kohta põhjalikumalt Instrumentide Spetsifikatsiooni lehelt. Arvutusnäiteid leiad Komisjonitasude lehelt.

 1. Ava kauplemiskonto Registreeri Kaupleja Kabinetis, täida taotlus kauplemiskonto avamiseks ning lae üles vajalikud dokumendid
 2. Teosta sissemakse Vali sobiv maksesüsteem, teosta sissemakse ning kontrolli kauplemiskonto jääki
 3. Alusta kauplemist Lae alla ja installeeri platvorm MetaTrader, logi sisse kauplemiskontole ning alusta kauplemist!

Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.