Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Valides ühe neist finantsjärelevalvetest/investeerimisühingutest, kuvatakse vastav teave tervel veebilehel. Kui Te soovite näha mõne teise finantsjärelevalve/investeerimisühingu teavet, siis palun tehke vastav valik.
Icon / Close / Rounded Created with Sketch.
Valides ühe neist finantsjärelevalvetest/investeerimisühingutest, kuvatakse vastav teave tervel veebilehel. Kui Te soovite näha mõne teise finantsjärelevalve/investeerimisühingu teavet, siis palun tehke vastav valik.
Icon / Close / Rounded Created with Sketch.
Finantsjärelevalve efsa fca

Kauplemiskontode tüübid

Admiral Markets pakub häid tingimusi kauplemiseks nii alustavatele kui ka edasijõudnud kauplejatele. Vali sobiv kontotüüp ning alusta finantsturgudel kauplemist juba täna!


Märkused

  1. Metallide, indeksite, indeksite futuuride, aktsiate, võlakirjade ja krüptorahade CFD-de tingimused on välja toodud  instrumentide spetsifikatsioonis.
  2. Valuutapaaride ja teatud tüüpi CFD-de võimenduse määr sõltub positsioonide nominaalväärtusest ning on välja toodud rubriigis  Tagatisnõuded.
  3. Komisjonitasude suurus kauplemisel valuutapaaride ja metallide CFD-dega Admiral.Prime kontol sõltub igakuisest kauplemismahust, mis tähendab seda, et aktiivsed kauplejad maksavad vähem. Komisjonitasu on näidatud ühepoolse tehingu kohta ja tasutakse täies ulatuses (kahekordselt), kui positsioon avatakse. Komisjonitasude struktuur, arvutusnäited ja määrad erinevatele sissemakse valuutadele on esitatud Komisjonitasudes. Komisjonitasude suurus kaubeldavate metallide ja sularaha indeksite CFD-de puhul Admiral.Prime kontol ei sõltu igakuisest kauplemismahust, kehtivad fikseeritud tasud, mis on välja toodud Instumentide Spetsifikatsiooni lehel.
  4. Komisjonitasu on näidatud ühe tehingu kohta ja arvestatakse tehingupõhiselt, s.t. iga kord, kui on toimunud vara ost või müük. Palun loe komisjonitasude kohta põhjalikumalt Instrumentide Spetsifikatsiooni lehelt. Arvutusnäiteid leiad Komisjonitasude lehelt.

  1. Ava kauplemiskonto Registreeri Kaupleja Kabinetis, täida taotlus kauplemiskonto avamiseks ning lae üles vajalikud dokumendid
  2. Teosta sissemakse Vali sobiv maksesüsteem, teosta sissemakse ning kontrolli kauplemiskonto jääki
  3. Alusta kauplemist Lae alla ja installeeri platvorm MetaTrader, logi sisse kauplemiskontole ning alusta kauplemist!

Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 77% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.