Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Instrumentide spetsifikatsioon

Pakume klientidele laias valikus erinevaid finantsinstrumente: valuutad, krüptorahad, metallid, toorained ning lisaks suuremate ettevõtete aktsiate ja aktsiaindeksite CFD-d.

Sellel leheküljel on kogu vajalik informatsioon kaubeldavatest finantsinstrumentidest kõigil kontotüüpidel.

Forex & CFD-d

Valuutad Valuutad
Krüptorahad Krüptorahad
Toorained Toorained
Indeksid Indeksid
Võlakirjad Võlakirjad
Aktsiad Aktsiad
ETF-id ETF-id

Valige Instrumendi tüüp

Aktsiate CFD-d

CFD-d ETF-idel (börsil kaubeldavad fondid)

Aktsiad

ETF-id (börsil kaubeldavad fondid)

Märkmed:
  1. Komisjonitasud aktsiatele, ETF-idele ja nende vastavatele CFD-dele on näidatud ühe tehingu kohta ja arvestatakse tehingupõhiselt, s.t. iga kord, kui on toimunud vara ost või müük. Kui ühe tehingu komisjonitasu on miinimumtasust väiksem, siis rakendub ühe tehingu minimaalne komisjonitasu.
  2. Vajadusel kohaldatakse mistahes maksud dividendidele ning tehingutele aktsiate ja ETF-idega eraldi.
  3. USA ja Euroopa aktsiate, ETF-ide ja samade varade CFD-de puhul tulenevad meie reaalajas hinnad Cboe USA ja Euroopa börsidelt ning on üksnes indikatiivsed. Demokontodel rakendatakse viivitatud hindasid.
  4. Aasia ja Vaikse ookeani kauplemiskohtades kaubeldavate aktsiate ja asjakohaste CFD-de puhul on meie hinnad vaid indikatiivsed ja viivitatud nii reaalsetel kontodel kui ka demokontodel. Nende samade instrumentide osas ei toetata ootel tehingukorraldusi ning take-profit ja stop-loss korraldusi.
  5. Saadaolevad tehingute täitmise korraldused aktsiatele ja ETF-idele: FOK, IOC, Return.

Islami Konto Haldustasud

Tutvu kõikide meie Islami (swap-vaba) Konto instrumentide haldustasudega siin:

Islami Konto Haldustasud