Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Ava kauplemiskonto

Enne kauplemiskonto avamist palume tutvuda Admiral Markets UK Ltd teenuste tingimustega ning kauplemiskonto avamise protseduuridega.

Üldtingimused ning muud dokumendid leiate meie koduleheküljelt rubriigist "Lepingud ja dokumendid".

Dokumentidest on võimalik tellida endale koopia helistades telefonil +372 6 309 300 või saates e-maili info@admiralmarkets.ee.

Eraisikutelt nõutud dokumendid:

 1. Kehtiva isikuttõendava dokumendi koopia (ID- pass / ID- kaart või riigiasutuse poolt väljastatud isikutunnistus).
 2. Elukohta kinnitav dokument ( näiteks kommunaalarve, riiklik dokument jne), kus on näha Teie elukoha aadress ning mis ei ole vanem kui 3 kuud.
 3. Kliendileping - genereeritakse automaatselt pärast kontotaotluse täitmist Kaupleja Kabinetis.
  • Juhime tähelepanu, et tulenevalt KYC`st (know-your-customer), on Admiral Markets UK Ltd-l õigus küsida täiendavaid dokumente, kui see osutub vajalikuks.

Juriidilistele isikutele vajalikud dokumendid:

 1. Kahe ettevõtet esindava juhatuse liikme passi või ID-kaardi koopia
 2. Tegelike kasusaajate passi või ID kaart, kellel on ettevõttes vähemalt 25% suurune osalus. Kui tegelik kasusaaja puudub, siis aktsepteeritakse passi või ID kaarti isikult, kelle osalus ettevõttes on vähemalt 10%.
 3. Kõikide omanike aadressi kinnitavad dokumendid, mis ei ole vanemad kui 3 kuud.
 4. Registrikaardi väljavõte
 5. Memorandum.
 6. Kehtiv põhikiri koos registreeritud muudatuste ja lisadega, kus on välja toodud isikud, kellel on õigus ettevõtet esindada. Ettevõtte omanike struktuuri väljavõte (dokument, kus on näha juriidilise isiku omanike struktuur koos infoga peamiste tegelike kasusaajate kohta). Kui ettevõte on registreeritud väljaspool Euroopat, siis vastav kohalik sertifikaat. Kui tegemist on EL välise juriidilise isikuga, siis on vajalik kohaliku asukohariig B-kaart.

Lepingud ja dokumendid

Nõuded esitatavatele dokumentidele


Juriidilisele isikule:


Admiral Markets UK Ltd teenuseid kirjeldavad dokumendid

Enne kliendilepingu esitamist palume veenduda, et olete dokumendid läbi lugenud, aru saanud ja nõustunud nende sisuga


Finantsinstrumentide põhiteabe dokumendid


Muud dokumendid