Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Kinnitused


  • Ma mõistan ja aksepteerin, et kauplemine CFD-de (hinnavahelepingud) ja teiste investeerimistoodetega on äärmiselt spekulatiivne tegevus, millega kaasneb finantsvõimenduse ja kiirelt muutuvate turuolukorda tõttu kõrge riskitase, mis võib viia minu investeeringu kaotamiseni.
  • Mulle on teatatud, et tehingukorraldusi võidakse täita väljaspool kauplemiskohta ning ma nõustun selliste tehingukorralduste täitmisega väljaspool kauplemiskohta.
  • Kinnitan, et investeerimiseks kasutatavad vahendid on omandatud seaduslikul teel ning ei ole seotud rahapesu, terrorismi või muu ebaseadusliku tegevusega. Ma mõistan, et Admiral Markets UK Ltd võib minuga ühendust võtta ning teostada usaldusväärsete allikate abil otsinguid ja päringuid minu isiku, sissetulekute päritolu ja muu esitatud teabe kontrollimisks enne minu kontotaotluse kinnitamist ja kliendisuhte ajal.
  • Käesolevaga luban hoiustada oma vahendeid segregeeritud pangakontodel, mis on mõeldud klientidele kuuluvate vahendite hoiustamiseks.
  • Mõistan, et olen ainuisikuliselt vastutav Admiral Markets UK Ltd-ga koostöö eest, et tagada kehtivate seaduste ja muude määruste järgimine.
  • Kogu minu poolt esitatud teave on korrektne ja tõene.
  • Nõustun, et teabevahetus Admiral Markets UK Ltd-ga toimub elektrooniliselt (näiteks kauplemisplatvormi, Kaupleja Kabineti, e-posti või veebilehe kaudu).