Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

Tagatisnõuded

Margin Requirements for Retail Clients

Võimendus Instrumendid
1:30
  • Peamised valuutapaarid: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCHF ja USDCAD.
  • Peamised ristkursid: CADJPY, EURCAD, EURGBP, EURJPY, GBPCAD, GBPJPY, CADCHF, EURCHF, GBPCHF, CHFJPY.
1:20
  • Kõik ülejäänud valuutapaarid.
  • Kuld, XAUAUD-ECN.
  • [DAX30], [DJI30], [SP500], [NQ100], [JP225], [ASX200], [STOXX50], [FTSE100], [CAC40] ja ja vastavate futuuride CFD-d.
1:10 Teiste indeksite ja toorainete CFD-d (nt. WTI, Hõbe, [IBEX35]).
1:5 Aktsiate, börsifondide, võlakirjade CFD-d (nt. #AAPL, #QQQ, #Bund).
1:2 Krüptovaluutade CFD-d (nt. BTCUSD, ETHUSD).
Tutvu tagatise arvutuse näidetega

Märkmed:

  1. Teiste finantsinstrumentide tagatisnõuded on välja toodud Instrumentide spetsifikatsioonis valides menüüst sobiva instrumendi.
  2. Kui täidame volatiilsusindeksi futuuride CFD-dega mis tahes tüüpi kauplemiskorraldusi (sealhulgas stop-loss ning take-profit tehingukorraldusi ja osalisi sulgemisi) 1 tunni jooksul enne reedese kauplemissessiooni lõppu, rakendame koheselt finantsvõimendust 1: 5 kõigile selle instrumendiga avatud olevatele positsioonidele. Muude instrumentide avatud positsioone ja volatiilsusindeksi CFD-de positsioone, mis on kehtestatud madalama võimendusmääraga (nt 1: 2), see ei mõjuta. Kui sessiooni sulgemiseelse finantsvõimenduse vähendamine mõjutas avatud positsioone, taastame selle instrumendi kõik avatud positsioonid kõrgema võimendusega enne turu uuesti avanemist. Tavaliselt toimub see mõne tunni jooksul pärast viimase igapäevase kauplemissesiooni lõppemist. Jätame endale õiguse muuta etteteatamisega sulgemiseelsete tagatisnõuete perioodi pikkust ja maksimaalseid finantsvõimenduse määrasid erakorraliste majanduslike või poliitiliste sündmuste korral.