76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 76% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.

Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve CySEC efsa fca

Professionaalse kliendi kauplemistingimused

Kuidas jätkata?
Tavakliendi tingimused

Kui soovite kaubelda tavakliendi tingimustel, palun registreerige end Kaupleja Kabinetis ja jätke registreerimisvormis täitmata taotlus professionaalse kliendi staatusele.

Professionaalse kliendi tingimused

Kui soovite kaubelda professionaalse kliendi tingimustel, palun registreerige end Kaupleja Kabinetis ja täitke registreerimisel taotlus professionaalse kliendi staatusele.

Olemasolevad kliendid

Juhul, kui Teil juba on konto ja Te soovite alustada kauplemist professionaalsetel tingimustel, palun täitke Kaupleja Kabinetis taotlus "Professionaalse kliendi tingimused".

Küsimused ja Vastused

 • Miks on tavaklientidel piiratud võimendus?

  Tavaklientidel on piiratud finantsvõimendus vastavalt Finantsjärelevalve Ameti (FCA) eeskirjadele, mis on loodud jaeinvestori kaitseks.

  Kauplemine finantsturgudel on keeruline valdkond, mis nõuab edu saavutamiseks põhjalikku õpet ja pühendumist. Kerget ja lihtsat rahateenimise võimalust ei ole, nagu ka mistahes mujal valdkonnas.

 • Miks on tavaklientidele boonuste maksmised keelatud?

  Tavakliendid ei saa allahindlusi, raha tagasimakseid ega muid boonuseid, kuna Finantsjärelevalve Ameti (FCA) eeskirjad keelavad Tavaklientidele rahaliste ja mitterahaliste soodustuste andmise, välja arvatud teabe- ja uurimisvahendid.

 • Milleks on vajalik negatiivse kontojäägi kaitse?

  Võimendusega kauplemisel on tõenäosus, et võib tekkida negatiivne kontojääk, näiteks juhul, kui kauplete suure võimenduse ja suure positsiooniga ning turg liigub järsult Teile ebasobivas suunas.

  Tavaklientide tingimused pakuvad täielikku kaitset negatiivsete saldode eest.

  Vastavalt statistikale oli 2017. a. Admiral Markets Groupi poolt väljamakstud keskmise negatiivse kontojäägi hüvitise suurus 78 naela.

 • Milleks on vajalik võimalus pöörduda regulaatorite poole?

  Teil on võimalus kasutada Finantsombudsmani (FOS) teenust, kui leiate, et oleme vaidluse lahendamisel millegi vastu eksinud.

  Tavaklientidel on täielik õigus otsuse edasikaebamiseks Finantsombudsmanile (FOS), kuid professionaalsed kliendid saavad seda õigust kasutada vaid juhul, kui nad on määratletud "Tarbijaks" (ehk eraisikuks). Professionaalsed kliendid, kes kauplevad juriidilise isiku esindajana, ei oma seda õigust.

  Igal juhul on oluline meeles pidada, et oleme reguleeritud finantsteenuste ettevõte ning soovime alati vaidlused lahendada ettevõtte siseselt olles vastavuses seaduste ja määrustega.