Admiral Markets Groupi kuuluvad järgmised ettevõtted:

Admiral Markets Pty Ltd

Reguleeritud Austraalia Väärtpaberite ja Investeeringute Komisjoni (ASIC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets Cypros Ltd

Reguleeritud Küprose Väärtpaberite- ja Börsikomisjoni (SySEC) poolt
Veebileht on saadaval ainult inglise keeles
JÄTKA

Admiral Markets AS

Reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni (EFSA) poolt
JÄTKA

Admiral Markets UK Ltd

Reguleeritud UK Financial Conduct Authority (FCA) poolt
JÄTKA
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Märkus: Kui sulgete selle akna ettevõtet valimata, nõustute jätkama FCA (UK) regulatsiooni alusel.
Finantsjärelevalve efsa fca

Kauplemistingimused tava-ja professionaalsele kliendile

Tutvuge tava-ja professionaalsete kauplemistingimuste peamiste plusside ja miinustega.

Tavakliendi kauplemistingimused

Plussid

Täielik negatiivse kontojäägi kaitse

Tavakliendina saate kauplemisest tulenenud mistahes konto puudujäägi korral tingimusteta hüvitist.

Tugevam regulatiivne kaitse

Tavakliendina on Teil õigus saada kõiki tavaklientidele pakutavaid regulatiivseid kaitseid.

Miinused

Suurenenud tagatisnõuded (vähenenud võimendus)

Tavakliendina jääb Teile regulatiivne nõue kaubelda 17-25 korda kõrgema tagatisnõudega kui professionaalsed kliendid, maksimaalse võimendusega 1:30 valuutapaaridele ja 1:20 indeksitele.

Ligipääs boonusprogrammidele puudub

Tavakliendina on Teil regulatiivne piirang saada mistahes kauplemist soodustavaid boonused, cash-backi või allahindlusi.

Professionaalse kliendi kauplemistingimused

Plussid

Vähenenud tagatisnõuded (suurenenud võimendus)

Professionaalse kliendina saate kaubelda 15-25 korda madalama tagatisnõude määraga kui tavakliendid, maksimaalne võimendus on 1:500 valuutapaaridele, indeksitele, toorainetele ja väärismetallidele.

Täielik ligipääs boonusprogrammidele

Professionaalse kliendina on Teil täielik ligipääs praegustele ja tulevastele boonusprogrammidele.

Miinused

Limiteeritud negatiivse kontojäägi kaitse

Professionaalse kliendina saate vastavalt meie Eeskirjadele rahaliste vahendite puudujäägi korral hüvitist kuni 50 000 naela ulatuses.

Limiteeritud võimalused lahendada vaidlusi reguleerivate organite kaudu

Professionaalse kliendina saate lahendada vaidlusi reguleerivate organite kaudu siis, kui kauplete eraisikuna (Tarbija), kuid Teil puudub selleks õigus siis, kui kauplete juriidilise isiku esindajana.

Riskihoiatus: Kauplemisel valuutade ja CFD-dega kaasneb märkimisväärne risk ning kahjumi kogusumma võib ületada esialgset sissemakset. Admiral Markets soovitab enne teenuse kasutamist konsulteerida asjatundjaga, et mõista riske, mis kaasnevad valuutade ja CFD-dega kauplemisel, samuti tagatise ja võimendusega seotud riske. Lisaks sellele soovitame uurida põhiteabedokumente, et mõista meie poolt pakutavate toodete laadi, riske, kulusid, võimalikke kasumeid ja kaotusi.

Populaarseimate instrumentide tagatisnõuded

Tagatisnõue professionaalsele kliendile 1 loti kohta (võimendus kuni 1:500)
Tagatisnõue tavakliendile 1 loti kohta (võimendus kuni 1:30)
EURUSD
200 €
3333.33 €
KULD
$260
$6500
Kulla turuhind 1300 USD
Saksamaa DAX30
23 €
575 €
DAX30 Hind 11 500 EUR
WTI toornafta
$14
$700
WTI futuuride hinnad 70 USD
Kuidas jätkata?
Tavakliendi tingimused

Kui soovite kaubelda tavakliendi tingimustel, palun registreerige end Kaupleja Kabinetis ja jätke registreerimisvormis täitmata taotlus professionaalse kliendi staatusele.

Professionaalse kliendi tingimused

Kui soovite kaubelda professionaalse kliendi tingimustel, palun registreerige end Kaupleja Kabinetis ja täitke registreerimisel taotlus professionaalse kliendi staatusele.

Uuenda oma kauplemistingimusi

Juhul, kui Teil juba on konto ja Te soovite alustada kauplemist professionaalsetel tingimustel, palun täitke Kaupleja Kabinetis taotlus "Professionaalse kliendi tingimused".

Küsimused ja Vastused

 • Miks on tavaklientidel piiratud võimendus?

  Tavaklientidel on piiratud võimendus seetõttu, et Euroopa Väärtpaberiturujärelvalve (ESMA) on järeldanud, et enamik kauplejaid kauplevad mitte-edukalt ja suurem võimendus tähendab nii suuremaid võite kui riske.

  Kauplemine finantsturgudel on keeruline valdkond, mis nõuab edu saavutamiseks põhjalikku õpet ja pühendumist. Kerget ja lihtsat rahateenimise võimalust ei ole, nagu ka mistahes mujal valdkonnas.

  Piiratud võimenduse tõttu on Teil tavakliendina vaja 17-25 korda rohkem rahalisi vahendeid tagatisnõudeks, et oleks väiksem tõenäosus kontot üle võimendada või kasutada kõrge riskiga kauplemisstrateegiaid, nagu näiteks skalpimine või uudiste ajal kauplemine.

 • Miks on tavaklientidel piirangud boonusmaksetele?

  Tavakliendid ei saa allahindlusi, cashbacki ega teisi boonuseid, sest need hüved soodustavad kauplemisega tegelemist; ESMA on arvamusel, et kauplemine finantsturgudel hõlmab suurt riski ning ei pruugi sobida igaühele.

  Selle järelduse kohaselt saavad boonusmakseid vaid professionaalsed kliendid.

 • Milleks on vajalik negatiivse kontojäägi kaitse?

  Võimendusega kauplemisel on tõenäosus, et võib tekkida negatiivne kontojääk, näiteks juhul, kui kauplete suure võimenduse ja suure positsiooniga ning turg liigub järsult Teile ebasobivas suunas.

  Vastavalt meie Eeskirjadele on tavaklientidele ette nähtud täielik negatiivse kontojäägi kaitse ja professionaalsetele klientidele rahaliste vahendite puudujäägi hüvitis kuni 50 000 naela ulatuses.

  Vastavalt statistikale oli 2017. a. Admiral Markets Groupi poolt väljamakstud keskmise negatiivse kontojäägi hüvitise suurus 78 naela.

 • Milleks on vajalik võimalus pöörduda regulaatorite poole?

  Teil on võimalus kasutada Finantsombudsmani (FOS) teenust, kui leiate, et oleme vaidluse lahendamisel millegi vastu eksinud.

  Tavaklientidel on täielik õigus otsuse edasikaebamiseks Finantsombudsmanile (FOS), kuid professionaalsed kliendid saavad seda õigust kasutada vaid juhul, kui nad on määratletud "Tarbijaks" (ehk eraisikuks). Professionaalsed kliendid, kes kauplevad juriidilise isiku esindajana, ei oma seda õigust.

  Igal juhul on oluline meeles pidada, et oleme reguleeritud finantsteenuste ettevõte ning soovime alati vaidlused lahendada ettevõtte siseselt olles vastavuses seaduste ja määrustega.

Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 77% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.