Finantsjärelevalve

Mis muutub finantsjärelevalve vahetamisel?

Admiral Markets UK tegevust reguleerib Financial Conduct Authority (FCA). Reg № 595450.

Admiral Markets AS tegevust reguleerib Eesti Finantsinspektsioon (EFSA): Tegevusloa № 4.1-1/46.

Finantsjärelevalve valiku tegemisel kuvatakse sellekohane informatsioon terve kodulehe ulatuses. Kui soovite täiendavat infot teise finantsjärelevalve kohta, siis palun teostage oma valik.

Tänan, sain aru
fca
efsa

Saksamaa üldvalimiste mõju finantsturgudele

2017. a. Saksamaa üldvalimiste mõju finantsturgudele       

Antud indikaator analüüsib turu sentimenti viimase tunni jooksul ning võrdleb seda andmetega, mis on kogutud eelneva tööpäeva kohta. Kasutades spetsiaalsetel algoritmidel põhinevat tehnoloogiat, analüüsib indikaator iga päev üle 26 miljoni uudise, andes seejärel ülevaate turu sentimendist ning luues kogutud andmetest kompaktse visuaali.
Allikas: Acuity Trading

Saksamaa üldvalimised 2017

Budestagi otsevalimised ja liidukantsleri valimine toimub Saksamaal 24. septembril. Nii nagu iga teine poliitiline sündmus võib avaldada mõju finantsturgudele, võib seda oodata ka antud valimistest.Angela Merkel on praegune liidukantsler ja Kristlik - Demokraatliku Liidu (CDU/CSU) esimees ning favoriit oma peamise konkurendi, Sotsiaaldemokraatide (SPD) liidri Martin Schulz ees. Sellest hoolimata tuleb suure tõenäolisusega mitme osapoolega koalitsioon. Kuidas Saksamaa valimised mõjutavad finantsturge? Mida see tähendab Euroopa majandusele ja eurole? Kuidas reageerib valimistele DAX30 või Saksamaa väärtpaberite indeks, mis on maailma suurimaid ja tähtsamaid kauplemisvahendeid?Olenemata valimistulemustest on turul oodata hinnakõikumisi ja volatiilsust. Kuid ära unusta: volatiilsus võib olla ka sinu sõber! Aktiivsed kauplejad kauplevad turuliikumisi.Antud leheküljelt leiad kõik vajaliku, et kaubelda enne valimisi, nende ajal ja peale seda.

Angela Merkel - CDU
Martin Schulz - SPD
Dietmar Bartsch ja Sahra Wagenknecht - vasakpoolsed
Katrin Göring-Eckardt & Cem Özdemir - Alliance ‘90 / Rohelised
Christian Lindner - FDP
Alexander Gauland & Alice Weidel - AfD
KANDIDAAT #1
Angela Merkel - CDU
Angela Merkel on praegune liidukantsler ja Kristlik-Demokraatliku Liidu (CDU) esimees. Alates 2005. aasta Bundestag`is toimunud valimistest, on ta olnud võimul 12 aastat. Kas riigi esimene naiskantsler jätkab oma positsioonil ka pärast 24. septembril toimuvaid valimisi? Kas parlamendi võim saab olema piiratud?
KANDIDAAT #2
Martin Schulz - SPD
Tema peamine konkurent on Sotsiaaldemokraatide liider Martin Schulz. Endine Euroopa Liidu Parlamendi president, kes on veetnud suurema osa oma poliitlisest karjäärist Brüsselis ning juhtinud Sotsiaaldemokraatlikku parteid alates jaanuarist 2017.
KANDIDAAT #3
Dietmar Bartsch ja Sahra Wagenknecht - vasakpoolsed
Saksamaa Vasakpartei peamised kandidaadid ei ole mitte partei liidrid Katja Kipping ja Bernd Rixinger, vaid on hoopis partei nn korrapidajad Dietmar Bartsch ja Sahra Wagenknecht. Kui Wagenknecht paikneb poliitilisel skaalal rohkem vasakul poolel, siis Bartsch asub pigem selle keskel. Viimastel 2013. aastal toimunud föderaalsetel valimistel sai partei 8.6% häältest.
KANDIDAAT #4
Katrin Göring-Eckardt & Cem Özdemir - Alliance ‘90 / Rohelised
Saksamaa erakond Allianss 90/Rohelised valisid oma juhtideks valimistel kaks tsentristi, aseesimehe Cem Özdemiri ja parlamendifraktsiooni juhi Katrin Göring-Eckardti. Viimaste küsitluste kohaselt on ka neil võimalus pääseda parlamenti, olles Angela Merkel`i CDU potensiaalsed partnerid.
KANDIDAAT #5
Christian Lindner - FDP
Vaba Demokraatliku Partei (FDP) juht alates aastast 2013. Sel aastal toimunud Budenstagi valimistel sai FDP ainult 4,8% häältest ning jäi parlamendi koosseisust välja. Kas neid saadab edu 2017. aasta valimistel?
KANDIDAAT #6
Alexander Gauland & Alice Weidel - AfD
Euroskeptiline AfD - alustas aasta esimest poolt tugeva 15%-lise toetusega. See parempopulistlik erakond loodab toetajate arvu veelgi enam tõsta väljendades oma hirmu sisserändega seotud teemadel. Kaasjuhid Gauland ja Weidel on samuti püüdnud mängida populistlike kaartidega, lootes järgida Trumpi edu või Brexiti üllatuslikkust. Arvamusküsitluste põhjal on antud partei toetus võrreldes aasta algusega siiski langenud.
Kõik DAX30-st - Saksamaa indeks
Admiral Markets pakub kõige konkurentsivõimelisemaid tingimusi kauplemaks DAX30-ga, muuhulgas: madalaim keskmine kursivahe - kõigest 0.8 punkti (07:00-21:00 GMT) - kohandatav võimendus kuni 1:500-le ja minimaalne lepingumaht 0.1 lotti.
Võimalikud turu liikumised
Forex`i ja CFD-de reaalajas statistika, mis võivad saada kõige enam mõjutatud Saksamaa üldvalimistest       

Antud indikaator analüüsib turu sentimenti viimase tunni jooksul ning võrdleb seda andmetega, mis on kogutud eelneva tööpäeva kohta. Kasutades spetsiaalsetel algoritmidel põhinevat tehnoloogiat, analüüsib indikaator iga päev üle 26 miljoni uudise, andes seejärel ülevaate turu sentimendist ning luues kogutud andmetest kompaktse visuaali.
Allikas: Acuity Trading

Kauple Admiral Marketsis
Professionaalsed tööriistad, negatiivse kontojäägi poliitika ning kõik see toimub reguleeritud keskkonnas.
MetaTrader Supreme Edition
See MetaTrader 4 platvormi lisarakendus sisaldab rohkem kui 66 erinevat kauplemistööriista ning võimaldab muuta kauplemist efektiivsemaks. MT4SE pakub klientidele olulise eelise, kui võrrelda seda tavalise MetaTrader 4 platvormiga.
Volatiilsuskaitse seadistused
Admiral Markets`i volatiilsuskaitse seadistus pakub võimalust kaitsta tehingukorraldusi täiendavate seadistustega. Piirab maksimaalset hindade libisemist (slippage) turu ja stop orderitel; piirab või väldib täielikult kaotusi, mis on tingitud ootel tehingukorralduste hindade libisemisest; aitab vältida orderite aktiveerumist tänu kursivahede laienemisele, kui tegelikku hinnaliikumist turul ei toimunud.
Oled sotsiaalne?
Jälgi meid sotsiaalmeedias, et võtta osa hääletustest ning olla kursis uudistega!
Tutvu lähemalt & alusta kauplemist
Ära jäta kasutamata seda suurepärast turusündmust ning kauple Saksamaa üldvalimisi.

Riskihoiatus

Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 83% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.