Koduehekülg kasutab küpsiseid ning jätkates lehekülje sirvimist nõustute automaatselt küpsiste kasutamisega. Rohkem infot küpsiste ja nende seadistuste muutmise kohta leiate dokumendist Kliendiandmete töötlemise kord.
Rohkem infot Nõustun
81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Hinnavahelepingud on keerukad instrumendid, millega võimendusest tulenevalt kaasneb suur kiire kahjumi risk. 81% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas hinnavahelepingute toimimine on teile arusaadav ja kas te olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse. expand_more

MetaTrader 4 iPad`ile

Tahvelarvutid koguvad üha enam populaarsust kogu maailmas ning lisaks on tõsiasi, et Apple iOS seadmed on populaarsemad kui Android tahvelarvutid. Admiral Markets pakub võimaluse panna tahvelarvuti enda heaks tööle ning laadida alla ja installeerida tasuta rakendus MetaTrader 4 iPad`ile. Tahvelarvuti saab kaasa võtta peaaegu igale poole ning seeläbi on ühendus finantsturgudega alati olemas.

MT4 iPad`ile eelised

MetaTrader`i iPad versioon pakub laias valikus tööriistu ja võimalusi kauplemiseks. Kui plaanite teostada tehinguid tahvelarvuti või mobiiliseadme vahendusel, on Teil võimalus osa saada järgmistest eelistest:

  • Hinnainfo reaalajas
  • Tehnilise analüüsi tööriistad
  • 1-klikiga kauplemine
  • Täielik kohandamine
  • 3 tüüpi trendijooni
  • ja palju muud!

MetaTrader4foriPad.uk-mt4-for-ipad-features-img-1-alt?

MT4 iPad`i versioonis saab kogeda kauplemist samamoodi arvutipõhises MetaTrader 4 platvormis. Kui kasutate analüüsimisel küünalgraafikuid, saab iOS versioonis kuvada graafikuid ka küünaldena (MT4 Android versioonis see võimalus puudub).

MT4 iPad versiooni eelised

iPadi peamiseks eeliseks iPhone`i ees on suurem ekraan ning see võimaldab tahvelarvutis teostada tunduvalt kõrgemal tasemel tehnilist analüüsi.

MT4 iPad`ile: indikaatori lisamise aken

Pildilt on näha, kuidas lisada graafikule samasid indikaatoreid ja ostsillaatoreid, mis on saadaval arvutipõhises platvormis. Kahjuks ei ole hetkel veel võimalust lisada rakendusele ise indikaatoreid, küll aga on graafikute perioode saadaval samapalju kui arvutipõhises platvormis. Lisaks on MT4 iPad`i rakenduses kättesaadav 1-klikiga kauplemise võimalus.

Kuidas installeerida MT4 iPad`ile?

Kõigepealt tuleb külastada Apple App Store`i ning kirjutada otsingusse Admiral Markets MT4. Võimalus on alla laadida ka tavaline MT4, kuid sellisel juhul tuleb serverid ise käsitsi seadistada ning lihtsam on kohe alla laadida Admiral Markets äpp. Kui õige rakendus leitud, laadige äpp alla ning installeerida MetaTrader 4 enda iPad`ile.

Pärast rakenduse installeerimist ja avamist kuvatakse järgnev aken:

MT4 for iPad: finding your broker

Kauplemiskontole sisselogimisel tuleb kõigepealt maakleri otsingust leida õige server. Kui Teil ei ole veel kauplemiskontot avatud, saate uue konto avada vaid mõne minutiga klikates järgnevale lingile.

Ava tasuta MetaTrader 4 demokonto

Alusta kohe

Kas iPad on juba olemas ning sooviksid alustada koheselt kauplemisega? Allpool on näha App Store`i ikoon ning klikates sellele, suunatakse Teid edasi Admiral Marketsi MT4 iPadi rakenduse allalaadimise leheküljele. Rakendus on tasuta, seadistamine võtab vaid mõne minuti ning kauplemine võib alata!